همدان| شهدا برای اعتلای اسلام بالاترین سرمایه خود را فدا کردند

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلهمدان| شهدا برای اعتلای اسلام بالاترین سرمایه خود را فدا کردندفرماندار همدان با بیان اینکه اعتلای کلمه اسلام و پیروی از ولایت فقیه مهمترین وصیت شهداست، گفت:شهدا برای اعتلای اسلام بالاترین سرمایه خود را فدا کردند.

همدان| شهدا برای اعتلای اسلام بالاترین سرمایه خود را فدا کردند

به گزارش خبر‌گزاری تسنیم از همدان، علی تعالی صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز شهدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز سالگرد تاسیس سازمان بنیاد شهید به فرمان امام خمینی(ره) است و به‌نام روز شهدا نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه شهدا زنده و گواه بر رفتار مردم هستند و زندگی شهدا زندگی معنوی همراه با کرامات الهی است، اظهار داشت: عالی‌ترین مضامین و تعابیر را در راستای معرفی شهدا امام(ره) بیان کرده است که می‌فرمایند، شهدا عند ربهم برزقون هستند.

فرماندار همدان بیان کرد: در تجربه‌ها و خاطرات خانواده شهدا به مراتب مشاهده می‌کنیم برخی از خانواده‌ها شهدا با فرزند شهید خود ارتباط می‌گیرند و آلام و دردهای خود را التیام بخشیده‌اند و مشکلات و گرفتاری‌هایشان برطرف شده است.

وی امام خمینی را سرسلسله شهدای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: در روایات آمده است که هر کسی خالصانه عزم و نیت شهادت داشته باشد، به طور قطع نام وی نیز در زمره شهدا قرار خواهد گرفت.

تعالی با بیان اینکه شهدا شمع محفل بشریت هستند، افزود: خداوند در قرآن می فرماید، شهدا در بهترین جایگاه و مرتبه الهی قرار دارند و شهادت نعمت و بشارت است.

وی با بیان اینکه زبان از توصیف عظمت شهدا ناتوان است، افزود:  پیامبر اکرم(ص) در وصف شهدا فرموده است، شهدا گواه بر انسان‌ها در دنیا و آخرت هستند و کسی که بر شهدا سلام و درود بفرستد، پاسخش را دریافت می‌کند.

فرماندار همدان با بیان اینکه شهدا برای اعتلای اسلام بالاترین سرمایه خود را فدا کرده‌اند، گفت : رسالت مسئولان و مردم در برابر شهدا بسیار سنگین است باید روز قیامت در برابر شهدا پاسخ‌گو باشیم.

وی اهداف شهدا را اعتلای کلمه اسلام، پیروی از رهبری و ولایت فقیه در هر عصر و زمانی دانست و گفت: جانبازان و ایثارگران نیز شهدا زنده هستند.

تعالی با بیان اینکه ایثار و از خودگذشتی شهدا نشات گرفته از باور و یقن به ارزش‌ها و اهداف‎شان است تاکید کرد: با مطالعه وصیت نامه‌های شهدا می‌توانیم به مناعت طبع، صفا و معنویت وجودی و ایمان و تقوی و خلوص نیت شهیدان بیش از گذشته آشنا شویم.ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل